P R O J E  v e T A S A R I M
Akgün Reklam, alanında uzmanlaşmış tasarım ekibi ile müşterilerinin kurumsal kimlik ihtiyaçlarına uygun çağdaş tasarımlara imza atmaktadır. Proje Liderlerinin yönlendirmesi ile ihtiyaca uygun olarak farklı alternatiflerde oluşturulan açık hava ve iç mekan ürün tasarımlarının 3 boyutlu görsel çalışmaları müşterinin onayına sunulur.
Müşteriden gelen talepler doğrultusunda tasarım bir yada bir çok kez revize edilir ve sonunda estetiğin teknoloji ile buluştuğu, uygun maliyetli nihai tasarıma ulaşılır.

Ü R E T İ M
Konusunda deneyimli 250 üretim personeline, 10.000 m2 kapalı üretim alanında modern makine parkına sahip olan Akgün Reklam, numune üretiminden, çok adetli seri üretime uzanan yelpazede  müşterilerinin hizmetindedir.
Tasarımı ve üretim projelendirmesi tamamlanan işler, ilgili Proje Lideri tarafından Üretim Bölümüne yönlendirilir. Malzeme, üretim, sevkiyat ve montaj planlamasının tamamlanmasından sonra üretimine  başlanılır. İstenilen teknik standartlara sahip hammadde kullanılarak, minimum hata hedefi gözetilerek, planlanan teslim tarihine uygun hızda üretim yapılmasına özen gösterilir.
Üretimin safhaları, kalite kontrol elemanları tarafından düzenli olarak denetlenir. Üretimi tamamlanan ürünlerin, Kalite Kontrol Bölümü tarafından son kontrolleri yapılır. Kalite kontrol onayı alan ürünler sevkiyat bölümüne yönlendirilir. Üretim süreçlerinde çalışan personelin, gerekli eğitim, deneyim ve sertifikaya sahip olmasına özen gösterilir.

L O J İ S T İ K  v e  M O N T A J
Akgün Reklam, global iş ortakları aracılığıyla müşterilerine en iyi ve kapsamlı lojistik hizmetlerini sunmaktadır. Akgün Reklam, bölgesel uzmanlık ve depolama imkanları sağlayan firmaları tercih etmektedir. Akgün Reklam müşterilerine, kara, deniz ve hava taşımacılığı imkanlarını kullanarak, daha iyi hizmet sağlamaktadır.
Akgün Reklam, müşterilerine sunduğu montaj hizmetleri için yaygın iş ortağı ağını kullanmaktadır. Akgün Reklam iş ortakları, tüm yerel gereksinimleri çok iyi bilmekte ve müşterilerle kendi yerel dillerinde iletişim kurmaktadır. Tüm iş ortakları özenle seçilmiş olup, tüm eğitimleri Akgün Reklam tarafından sağlanmıştır.

S A T I Ş    S O N R A S I
Akgün Reklam tarafından üretimi ve montajı yapılan tüm ürünler, yedek parça ve “satış sonrası bakım” güvencesi altındadır.
Üretim veya montaj tesliminden sonra hasar görme, yıpranma gibi durumlar neticesinde oluşabilecek her türlü servis / bakım talepleri, üst düzeyde müşteri memnuniyeti gözetilerek en kısa zamanda deneyimli ekiplerimiz tarafından yerine getirilmektedir.